Kategorie: Hlavní stránka

Táborská hasičská liga tradičně začala ve Dvorcích

První kolo soutěže v požárním útoku přilákala v sobotu 9. května do Dvorců celkem 43 mužských a 16 ženských družstev. Výkony ale odpovídaly dlouhé odmlce.

První kolo soutěže v požárním útoku přilákala v sobotu 9. května do Dvorců celkem 43 mužských a 16 ženských družstev. Výkony ale odpovídaly dlouhé odmlce. Mužům se 14 pokusů nepovedlo a 1 tým byl diskvalifikovaný. Padlo pouze osm časů pod 19 vteřin. Žádnému týmu z Táborska se nepodařilo dostat na stupně vítězů. Nejlepší umístění dostalo domácí áčko. Hasiči ze Dvorců doběhli za rovných 18 vteřin. To jim stačilo na pátou příčku. První místo braly Zdislavice z Benešovska za čas 17.28 s. Druhé skončily Únětice z Plzeňska. Ty zastavily časomíru na hodnotě 17.50 s. Bronz putoval do Kalenic na Strakonicku. Výsledný čas 17.70 s. Muži ze Žďáru měli ve výsledkové listině připsaný čas 17.95 s, za což brali 4. místo. Do první desítky se ještě vešly týmy z Kamenice nad Lipou, ze Slap A, ze Řepče, z Českého Rudolce a Bezdědovic. Ani loňským vítězům THL, hasičům z Bohdalína, se útok nepovedl tak, jak by si představovali. Čas 21.70 sekundy jim stačil jen na 12. příčku. I ženskou kategorii vyhrál tým z Benešovska. Děvčata z Louňovic pod Blaníkem přijela pokořit Táborskou hasičskou ligu poprvé. Jako jediná dala sedmnáctkový čas, přesněji 17.90 sekundy, a to jim zajistilo 1. místo. Delší sestřiky terčů měly týmy Dvorce A a Chotěmice. Dvorecké áčko bralo za čas 18.39 s druhou příčku, Chotěmice je následovaly časem 18.72 s. Domácí béčko skončilo těsně za stupněm vítězů. Jejich pomalejší voda šla na jistý čas (19.49 s). První pětku uzavíraly Ústrašice, které srazily terč za 19.67 s. Svůj pokus nedokončilo 5 ženských družstev, a to většinou chybou proudařek. Ty byly buď daleko od terčů a nemohly je srazit nebo proudařka neudržela proudnici. V polovině útoků žen začalo pršet, měly tedy horší podmínky než muži. Finále ale navzdory počasí pořadatelé nezrušili a běhalo se i za deště. Ke konci finálového kola déšť ustal a vyhlášení už proběhlo zasucha. Ve finálovém rozběhu se nejlépe dařilo hasičům z Kalenic, kteří útok na 2B dokončili v čase 15.18 s. Za nimi skončili muži ze Zdislavic (15.39 s). Třetí příčku s časem 18.30 s brali domácí. Hasiči ze Žďáru a Únětic svůj pokus nedokončili. Průběžné pořadí po I. kole: Muži: 1. Zdislavice (20 b), 2. Únětice (17 b), 3 Kalenice (15 b), 4. Žďár (13 b), 5. Dvorce A (11 b). Ženy: 1. Louňovice p/Bl. (10 b), 2. Dvorce A (8 b), 3. Chotěmice (6 b), 4. Dvorce B (4 b), 5. Ústrašice (3 b)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Dobrý den, milovníci hazardních her! Dnes vám povím o skutečném objevu - nejlepším online kasinu v České republice! Nemohu se vynadívat na nabídku her: je to jako splněný sen hráče. Jako dítě jsem hrával automaty, ale tady jsem si dokonce vydělal peníze! Adrenalin je mimo mísu a člověk zapomene na realitu csgame.cz/skrill-casino/. Bonusy - wow, to jsem ani nečekal!

, - odpovědět

Našel jsem tenhle portál úplnou náhodou, když jsem hledal něco o kasinech a poker hrách a na nejlepsiceskacasina.com/ jsem našel všechny informace, které jsem hledal a něco k tomu. Vím teď kde a jak hrát