Kategorie: Hlavní stránka

VÝZVA THL 2016 SCHŮZE RADY TÁBORSKÉ HASIČSKÉ LIGY 2015 (THL)

se bude konat ve čtvrtek 26. listopadu 2015 od 19 : 00 hodin v KD v Želči. Na schůzi ať se prosím dostaví maximálně dva členové z každého SDH, které pořádalo soutěž v THL v tomto roce a další, kteří by měli zájem svou soutěž do seriálu soutěží 10. ročníku THL 2016 zařadit. Bližší info na telefonu 774 810 707 nebo na emailu kubes(at)email.cz. Prosím o účast všech zástupců rady THL z roku 2015. Dále prosím sbory provozující své internetové stránky, aby tuto informaci zveřejnily na svém webu.

VÝZVA THL 2016
SCHŮZE RADY TÁBORSKÉ HASIČSKÉ LIGY 2015 (THL) : 
se bude konat ve čtvrtek 26. listopadu 2015 od 19 : 00 hodin v KD v Želči. Na schůzi ať se prosím dostaví maximálně dva členové z každého SDH, které pořádalo soutěž v THL v tomto roce a další, kteří by měli zájem svou soutěž do seriálu soutěží 10. ročníku THL 2016 zařadit. Bližší info na telefonu 774 810 707 nebo na emailu kubes(at)email.cz. 
Prosím o účast všech zástupců rady THL z roku 2015. Dále prosím sbor
y provozující své internetové stránky, aby tuto informaci zveřejnily na svém webu.
Výzva pro všechny pořadatele soutěží, kteří mají zájem pořád soutěž v rámci Táborské hasičské ligy 2016 (platí pro stávající i nové pořadatele):
Tímto vyzýváme všechny pořadatele, aby v případě že mají zájem zařadit svou soutěž do THL v roce 2016 zaslali žádost na e-mail kubes(at)email.cz . 
V žádosti bude uvedeno :
1) Sbor za který se žádost podává, kontaktní osoba vč.emailu a telefonu.
2) 2 termíny, ve kterých by jste chtěli soutěž pořádat (1 hlavní a druhý náhradní). Připomínám, že se připouští i soutěžní víkendy (sobota, neděle) a na toto bude kladen opět velký důraz.
3) Doklad o provedení platby 1500,- Kč na účet THL v p.ú. o.s. č. 249194744/0300 (případným neúspěšným žadatelům bude poplatek vrácen v hotovosti na místě pokladní THL) 
Kompletní žádosti včetně všech výše uvedených náležitostí zasílejte nejpozději do 23.11.2015. Na přihlášky zaslané po lhůtě nebude brán zřetel.
Podmínky pro pořádání jsou uvedeny v pravidlech ligy - 
www.thliga.cz.

V případě, že bude více zájemců tak jednotliví pořadatelé na schůzi krátce představí svou soutěž a proběhne tajné hlasování (rada THL 2015). K dispozici bude projektor, takže bude prostor pro zhlédnutí případných prezentací. Jejich přípravu doporučuji hlavně novým žadatelům.
Pro inspiraci :
 http://www.youtube.com/watch?v=pq1tyZKkHus .
V případě, že již nejste zástupcem SDH prosím předejte tento email zodpovědné osobě.
Program schůze :
1) Presentace 
2) Úvodní slovo a nastínění průběhu THL 2016
3) Krátké představení žadatelů o THL pro rok 2016 
4) V případě většího počtu soutěží, krátké představení soutěže/í (historie, terén, zázemí,
zkušenosti, případné prezentace atd...), hlasování o pořádajících SDH (rada 2015) 
5) Představení jednotlivých termínů a dohadovací řízení v případě datumových kolizí 
6) Návrh změny pravidel THL pro rok 2016 (předběžně – rozhodne nová rada THL na lednové schůzi)
- kategorie veteráni
7) Sponzoring celého seriálu THL pro 2016
- generální sponzor ligy
8) Flórbalové turnaje THL (zima 2015/2016)
- zatím potvrzení pořadatelé : Jaronice/únor 
8) Diskuze na téma THL 2015 - 2016 
9) Přečtení zápisu, usnesení a závěr 
10) Volná zábava

S pozdravem Jiří Kubeš, člen rady THL 2015 
774 81 07 07, kubes(at)email.cz

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, automaty odpovědět

Přivítejte se na našem webu Video automaty s motivy ovoce https://casinohub.cz/automaty/ovocne/ , kde vás čeká dobrodružství plné šťavnatých výher a vzrušení. Naše stránky jsou domovem pro nejlepší ovocné automaty, které vám přinášejí nekonečnou zábavu a možnost vyhrát atraktivní ceny. Díky široké škále her od nejlepších poskytovatelů vám garantujeme nezapomenutelné herní zážitky.

, thl 2016 odpovědět

AHOJ.
Ráno 27.11. tedy po schůzi mi volal zástupce SDH Jaronice, že po zvážení THL 2016 pořádat nebudou a nechtějí dělat komplikace s víkendovým dvojzávodem extraligy. Toto se řešilo již po schůzi s některými zástupci SDH.
Ihned co mi přišlo oficiální písemné stažení žádosti od SDH Jaronice, tedy 27.11.2015 cca 7:59 jsem oslovil dva SDH, které měli při hlasování shodně 7 bodů (Bezděčín měl 8 a Jaronice 6). Byly to Košice a Včelnice. Měl jsem připravené i SMS hlasování pro radu THL 2015, ale zástupce SDH Košice se pořadatelství vzdal a Včelnice to vzala. Dapadlo to jak to dopadlo ... Snad vysvětlení takto postačí.
Myslím si, že vše bylo dostatečně transparentní a vysvětleno na stránkách THL na facebooku.
Oficiální zápis ze schůze bude na stránkách do vánoc.
Předseda THL

icon , - odpovědět

Rada si nic neupekla a ani nic Jaronicím neprovedla. A jediný kdo se k tomu může vyjádřit jsou Kluci z Jaronic.Z jakého důvodu si pořádaní rozmysleli, když regulérně byli zvoleni pořadateli 2016 a pořádání se hned druhý den ráno vzdali. Nebo se také může vyjádřit Jirka Kubeš který vše s Jaronicema jako předseda ligy řešil.

, Jaronice odpovědět

Je to pravda, je to nestandartní!!! Je to škoda a velká prestiž o kterou THL přišla!!! Rada se snad vyjádří co Jaronicím provedli, nicméně je to rozhodnutí Jaronic...

, pořadatelsvi odpovědět

Nevíte někdo,proč se Jaronice vzdali pořadatelsví? Připadá mi to dost divné! Přes noc si to takhle rozmyslet. Vůbec to nedává smysl a a na co pak nějaké ificiality?Očekávala bych trochu více vysvětlení.Takto si tam rada něco upeče a kazí to tak ješte snad dobré jmeno thl..